wieczory kawalerskie i panieńskie

Pomysły na niestandardowy wieczór kawalerski

  • 16 września, 2022
  • 5 min read
Pomysły na niestandardowy wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to wyjątkowy czas zarówno dla przyszłego pana młodego, jak i jego najbliższych znajomych oraz członków rodziny, jednak wyłącznie tych płci męskiej. W takiej imprezie mogą brać udział tylko mężczyźni, kobiety mają w tym czasie swoje święto – wieczór panieński. Głównym celem spotkania jest świętowanie ostatnich chwil przysłowiowej wolności, bycia w innym stanie cywilnym. Organizatorami przeważnie są przyjaciele głównego bohatera, to właśnie do nich należy przygotowanie wszystkiego w taki sposób, aby ten zapamiętał to na długo i miło spędził czas.

Sposobów na urządzenie tego wieczoru istnieje co niemiara, jedyne ograniczenie w tym zakresie to tak naprawdę budżet i czas, jaki poświęci się na organizację. Można postawić na klasyczną imprezę w jakimś dobrym klubie, ale z pewnością warto sięgnąć po nieco bardziej oryginalne pomysły. W ten sposób zapewni się wszystkim gościom odpowiednią dawkę adrenaliny, a przede wszystkim wspomnienia, bo to one są w tym najważniejsze.osoby bawiące się w klubie w trakcie wieczoru kawalerskiego

Ekstremalny wieczór kawalerski

Organizując wieczór kawalerski, nie trzeba ograniczać się wyłącznie do jednej nocy. Bardzo powszechne są wyjazdy całodniowe, które zapewniają jeszcze więcej wrażeń niż kilkugodzinne wyjście. Oczywistym faktem jest, że mężczyźni, jak i kobiety będą chcieli spędzić ten dzień zupełnie inaczej. Bardzo prawdopodobne, że przyszły pan młody zapragnie ekstremalnych rozrywek, a nie na przykład spokojnej „posiadówki” z alkoholem. Sprawy związane ze ślubem wywołują w parze młodej ogromny stres, a doskonały sposób na pozbycie się go, to rozładowanie przedślubnego napięcia poprzez zaplanowanie rajdu quadami połączonego z biwakiem pod namiotem i ogniskiem.

Ten pomysł spodoba się szczególnie fanom motoryzacji, jak i adrenaliny. W końcu raczej niewielka liczba osób ma możliwość przejechania się na takim sprzęcie, a potrafi on zapewnić wiele wrażeń i niezapomnianych, często zabawnych chwil. Przy wybraniu odpowiedniego terenu, można się przy tym nieco wybrudzić, wjeżdżając na przykład w błotne obszary, a później zakończyć przejażdżkę kąpielą w jeziorze. Noc spędzona pod namiotem, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek będzie pewnego rodzaju powrotem do czasów bycia nastolatkiem, czego często wielu osobom brakuje.

Jak sprawić, żeby wieczór kawalerski był pełen adrenaliny?

Wieczór kawalerski wcale nie musi być pełen przepychu. Dla fanów dzikiej natury dobrym pomysłem może okazać się zorganizowanie kawalerskiego w formie survivalu. Noc spędzona pod gołym niebem, poprzedzona długą wędrówką po leśnych terenach, a później rozpalenie ogniska pradawnymi metodami. Będzie to powrót do dalekiej przeszłości, co również zrobi wrażenie na zaproszonych gościach. Ciekawy motyw na ten dzień to także wypad na paintball. Rozgrywka polega na strzelaniu do ze specjalnej broni kulkami wypełnionymi farbą.

Uczestnicy dzielą się na dwie drużyny, ubierają w odpowiednie stroje i wychodzą na przystosowany do gry plac. To doskonały sposób na wieczór kawalerski, ponieważ zapewnia dużo śmiechu i wspomnień, a przy tym jest to bezpieczna rozrywka. Można sięgnąć również po bardziej szalony pomysł i wykupić dla przyszłego pana młodego skok na bungee. Trzeba jednak uprzednio upewnić się, że ten nie ma lęku wysokości. W takim wypadku prezent z pewnością mu się nie spodoba, a nie ma sensu dodawać mu dodatkowego stresu przed tym najważniejszym dniem. Wtedy warto pomyśleć o czymś innym, na przykład wykupienie toru kartingowego, to również rewelacyjna koncepcja, przy której istnieje większa szansa na to, że prezent okaże się trafiony. Konkurowanie pobudza wielu ludzi i sprawia, że czują się spełnieni, zwłaszcza jeśli uda im się zająć pierwsze miejsce.drużbowie podrzucający pana młodego

W jaki sposób urozmaicić wieczór kawalerski w klubie?

Jeśli pan młody nie jest fanem ekstremalnych przeżyć, z łatwością znajdzie się koncepcje na bardziej spokojny, choć dalej oryginalny wieczór kawalerski. Wynajęcie pokoju w luksusowym hotelu to dobry pomysł. Przeciętnie zarabiające osoby raczej nie mają możliwości spędzania nocy w takich miejscach. Będzie to więc ciekawa odmiana, a przy okazji można zapewnić wiele sposobności na odstresowanie przyszłego pana młodego. Hotelowa sauna i basen to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu, później warto zamówić do pokoju jego ulubione jedzenie i popijać je wybranym alkoholem. Dla wielu osób nie liczy się sposób zorganizowania tego czasu, a raczej to, z kim mogą go spędzić. Właśnie dlatego ważne jest dawanie głównemu bohaterowi imprezy sporej dawki atencji, choć oczywiście nie powinno się go tym zbyt przytłoczyć.

Standardowe wyjście do klubu również będzie bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszego budżetu. Aby wyróżnić się z tłumu i dodać do wieczoru nieco humoru, wszyscy biorący udział w wieczorze kawalerskim mogą przebrać się w wybrane postacie – stroje niekoniecznie muszą być kupne, ponieważ funkcjonuje wiele wypożyczalni. Ich oferta jest bogata, dzięki czemu każdy mógłby przebrać się za to, za co tylko chce. Maski i kostiumy dodadzą wyjątkowości zabawy w klubie, co z pewnością zostanie w pamięci pana młodego na długi czas. Dodatkowo urozmaicić wyjście mogą oryginalne dodatki w postaci personalizowanych nalepek na wódkę na przykład ze zdjęciem twarzy głównego bohatera i śmiesznego napisu czy świecące kieliszki na drinki.

O Autorze

Agnieszka

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *